מה עושים במקרה של שיניים שבורות אצל כלבים?

מה עושים במקרים בהם לכלב יש שן שבורה? האם מומלץ לעקור את השן או לטפל בה באמצעות טיפול שורש? למה כלבים חשופים יותר לפגיעות בשיניים? על כך ועוד בשורות הבאות.

כלב חמוד

לפעמים גם לכלבים יש שיניים שבורות..

לפעמים גם לכלבים יש שיניים שבורות..

תופעת השיניים השבורות אצל כלבים מתרחשת על פי רוב כתוצאה מטראומה כגון: תאונות דרכים, נפילה מגבהים וכדומה. בנוסף, משחקי משיכה, אחיזה ונשיכה של חפצים קשיחים, עלולים אף הם להוביל לשבירת השן או פריקתה.

אז כיצד מטפלים בבעיה?

המענה לשיניים שבורות אצל כלבים מתאפשר באמצעות אחד משיטות הטיפול הבאות:

  • טיפולי שורש הנערכים כמענה לשיניים שבורות וחשיפת מוך השןשל חיות המחמד, הינם טיפולים רפואיים העוסקים בכל הקשור לבעיות המופיעות במוך השן, כלומר בחלק החי של השן הכולל עצבים וכלי דם. טיפול זה נערך במקרים בהם כותרת השן ניזוקה, וכפועל יוצא מכך, מוך השן נותר חשוף לזיהום חיידקי חלל הפה.
  • עקירת שיניים המהוות פעולה כירורגית המתבצעת במסגרת ניתוחי פה כירורגיים.

חשוב שתדעו– שיניים שבורות גורמות לכאב רב ומחייבות מתן מענה מיידי מצידכם.

אצלנו תוכלו ליהנות מכל הטיפולים הרפואיים המותאמים לכל סוגי בעיות השיניים הפוקדות את חיות המחמד, לרבות, בעיית שיניים שבורות לכלב.

שיטת הטיפול במרפאת "שן-הב", מיושמת באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום צילומי הרנטגן, דבר המאפשר לנו לאבחן באופן מדויק ומהיר את הבעיה ממנה סובל הכלב.

מעוניינים לעשות בדיקת שיניים לחתול או לכלביכם?
התקשרו עכשיו, ונקבע תור לבדיקת שיני חיית המחמד שלכם!

תמיד שמחים לייעץ ולעזור!

ב"שן-הב" אנו מעניקים טיפולי שיניים לחתולים וכלבים. מטפלים בבעיות נפוצות כמו ריח רע מהפה, אך גם בבעיות מורכבות יותר כגון עקירות כירורגיות, טיפולי שורש, יישור שיניים ועוד. כל הטיפולים נעשים בעזרת המכשור המתקדם ביותר בתחום.

סניפים ברחבי הארץ

צפון :
חיפה, מדי-וט, רח' איינשטיין 8

מרכז הארץ:
הרצליה, רח' הנדיב 7
בן שמן - מרכז טיפול נמרץ

התקשרו עכשיו! 09-9587600