מֵי פֵּט – פתרון לריח רע מהפה של הכלב והחתול

ריח רע מהפה של הכלב\חתול הינו תוצר של פעילות חיידקי חלל הפה ואינו מחוייב המציאות!

 


video

 

מחפשים פתרון למניעת ריח רע מהפה של הכלב? כשהחתול יושב לכם על הבטן, אתם מתפתלים?

ע"פ רוב, הגורם לריח הרע היא מחלת החניכיים, המחלה הנפוצה ביותר בכלבים ובחתולים מתבגרים. סימנים ראשונים של מחלה זו מופיעה כבר בגיל 3.

למה יש בכלל ריח רע?

אוף...

אוף…

חיידקי חלל הפה הנמצאים בשכבת רובד השן מהווים את המקור לריח הרע. הרובד המורכב מחלבוני רוק וחיידקי חלל הפה, נוצר על פני השן תוך מספר שעות לאחר הצחצוח ולכן אנו, בני האדם, נוהגים לצחצח שיניים בין פעם לפעמיים ביום.

גם אצל חיות המחמד נוצרת שכבה זו. כאשר שכבת הרובד אינה מוסרת היא עוברת תהליך הסתיידות והופכת לאבן שן. אי לכך, שמירה יומיומית על הגיינת חלל הפה של הכלבים והחתולים ומניעת הריח הרע, מבוססת על מניעה יומית של הצטברות הרובד, בד בבד עם בדיקות חוזרות אצל הוטרינר וטיפולי שיניים בהתאם לנדרש, ממש כמו אצל בני אדם.

אז מה אפשר לעשות?

לשמחתנו, הגיע לישראל מוצר חדש מבית "Healthy Mouth" אשר עם טיפול נכון יעניק פתרון לבריאות חלל הפה ולמניעת הווצרות רובד ואבן שן. מוצר זה מגובה מחקרית ומאושר על ידי המועצה הוטרינרית האמריקאית לבריאות חלל הפה.  

"מי פט" הוא תוסף חדש למי השתייה, אשר אינו מכיל חומרים רעילים כגון אלכוהול או קסייליטול. שימוש נכון ב”מי פט” מסייע במניעת הצטברות הרובד על פני השן.

כיצד משתמשים ב“מי פט”?

Cat and toothbrush

גם אני יכול?

מי פט” גורמים לשינוי קטן בצבע, ריח וטעם המים. על כן, למרות שברוב הפעמים עובדה זו אינה מהווה בעיה, אנו ממליצים לערבב את הנוזל בהדרגה עם מי השתייה. שמוש הדרגתי יאפשר הסתגלות קלה.
תחילה יש לערבב את “מי פט” לפי ההוראות בגב המוצר. בשלב השני, על מנת לאפשר הסתגלות נוחה למוצר, יש לערבב כ  25% מהמים שעורבבו  ב “מי פט” עם  75% מים רגילים.

הכינו תערובת זו כל יום מחדש למספר ימים ולאחר מכן ערבבו תערובת “מי פט” עם כמות קטנה יותר של מים רגילים במהלך 10 ימים עד למתן תערובת “מי פט” בלבד.

מכאן ואילך על בעל החיים לשתות מים מטופלים של “מי פט” בלבד, אלו יסייעו משמעותית בהורדת הצטברות הרובד וימנעו את ריח הפה.


 

מלאו פרטים לבירור פרטים ורכישת המוצר, או התקשרו:09-9587600

תמיד שמחים לייעץ ולעזור!

ב"שן-הב" אנו מעניקים טיפולי שיניים לחתולים וכלבים. מטפלים בבעיות נפוצות כמו ריח רע מהפה, אך גם בבעיות מורכבות יותר כגון עקירות כירורגיות, טיפולי שורש, יישור שיניים ועוד. כל הטיפולים נעשים בעזרת המכשור המתקדם ביותר בתחום.

סניפים ברחבי הארץ

צפון :
חיפה, מדי-וט, רח' איינשטיין 8

מרכז הארץ:
הרצליה, רח' הנדיב 7
בן שמן - מרכז טיפול נמרץ

התקשרו עכשיו! 09-9587600