מתי עושים ניקוי שיניים לחתול?

אם אתם בעליו הגאים של חתול ובריאותו חשובה לכם, עליכם לדאוג שכל הצרכים שלו יקבלו מענה הולם ומלא. אחד הטיפולים החשובים שיש לערוך הוא ניקוי שיניים לחתולים, לצערנו לא כולם מבינים את חשיבותם של טיפולים אלה. אך חשבו על כך, שהם נחוצים ממש כמו שהם רלוונטיים עבור בני אדם – ובמיוחד אצל חתולים – שזקוקים לשיניים וחלל פה בריא מכיוון שאינם יכולים להביע כאב במידה וקיים.

צחצוח שיניים לחתול

צחצוח שיניים לחתול

ניקוי שיניים לחתולים – בבית ובמרפאה

ניקוי שיניים לחתול ניתן לעשות בבית, וניתן לעשות אצל הווטרינר – כאשר הטיפול אצל הרופא כרוך כמובן בטיפולים מורכבים יותר. מומלץ מאוד לבצע ניקוי שיניים לחתולים הן באופן עצמאי בבית, והן אצל הווטרינר אחת לכמה זמן – מפני שהדבר דומה למצבם של בני אדם, הזקוקים לביקורת אצל רופא השיניים אחת לכמה חודשים.

איך מצחצחים שיניים לחתול?

אם החתול שלכם עקשן ולא רוצה לקבל את הטיפול בבית, ניתן לנסות לעשות זאת בסביבה הנוחה ביותר שניתן למצוא – הקפידו להיות במקום רגוע שהוא אוהב, הרבה חתולים אוהבים לשתות מים זורמים מהברז ולכן מיקום זה הינו מצוין לביצוע צחצוח שיניים.

הקפידו לתת לו פרסים וחיזוקים חיוביים כאשר הוא ישתף איתכם פעולה. זכרו כי ניקוי שיניים לחתולים הוא תהליך חשוב מאין כמוהו, ולמרות שהוא לא תמיד נוח – יש להקפיד ובמיוחד להתמיד!

כמו כן, מומלץ להשתמש ב"מי-פט". זהו מוצר חדש למניעת ריח רע מהפה ולשמירת בריאות חלל הפה. מי-פט מומלץ לשימוש ע"י וטרינרים, תוצאותיו החיוביות מוכחות והוא טבעי לחלוטין.

לקריאה אודות טיפול שיניים ביתי לחתול לחצו כאן.

תמיד שמחים לייעץ ולעזור!

ב"שן-הב" אנו מעניקים טיפולי שיניים לחתולים, כלבים ומכרסמים. מטפלים בבעיות נפוצות כמו ריח רע מהפה, אך גם בבעיות מורכבות יותר כגון עקירות כירורגיות, טיפולי שורש, יישור שיניים ועוד. כל הטיפולים נעשים בעזרת המכשור המתקדם ביותר בתחום.

סניפים ברחבי הארץ

צפון :
חיפה, אחוזה

מרכז הארץ:
הרצליה, רחוב הנדיב
תל אביב
בן שמן - מרכז "טיפול נמרץ" tipulnimratz.com

דרום:
באר שבע

התקשרו עכשיו! 09-9587600

קישורים

הפייסבוק שלנו
עמוד הגוגל פלוס של שן-הב
ארגון הרופאים הוטרינרים
משלחת לטיפול בחתולי בר
לקוחות ממליצים
מי פט