מרפאת שיניים לכלבים

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי כלבים מודעים לחשיבות הנלווית לשמירה על בריאות השיניים וחלל הפה של חיית המחמד אותה הם מגדלים. עד לשנים האחרונות, חלק גדול מבעלי הכלבים פשוט האמין כי כלבים אינם סובלים מכאבי שיניים. כיום, לאור מחקרים  המעידים על כך שסף הכאב בקרב חיות המחמד זהה לזה של בני האדם, גם אלו שהאמינו בכך בעבר משנים את תפיסתם ופונים אל מרפאות השיניים הוטרינריות המיועדות לצרכי טיפול בשיניהן של חיות המחמד.

מרפאת שיניים לכלבים

מרפאת שיניים לכלבים, היא מרפאת שיניים וטרינרית המעמידה לרשות בעלי חיית המחמד מגוון נרחב של טיפול שיניים לכלבים מקצועיים המותאמים לגזע החיה, גילה ומצב בריאותה הכללי. בדומה לכל מרפאת שיניים מקצועית הפועלת בקרב בני האדם, גם מרפאת שיניים לכלב, מאפשרת לכם ליהנות מהיצע נרחב של טיפולי שיניים מקצועיים. אצלנו במרפאת השיניים הוטרינרית, "שן-הב",  תוכלו למצוא בין היתר את הטיפולים המקצועיים הבאים:

טיפולי שורש– טיפולים מקצועיים העוסקים בטיפולי מוך השן, כלומר החלק החי של השן הכולל עצבים וכלי דם.

טיפולי שיקום– כתרים, גשרים ושחזור.

שירותי בדיקה, ייעוץ והכוונה– שירות זה מתקיים באמצעות בדיקות תקופתיות לחלל הפה של הכלב. בדיקות אלו חיוניות לצרכי גיבוש תכנית טיפולים המותאמת לכלב, ובין היתר הם כוללים גם שירותי הדרכה לצחצוח נכון ברמה השוטפת.

טיפולי ניקוי שיניים- טיפולים המוענקים כמענה לדלקת חניכיים.

עקירות שיניים כירורגיות– טיפולים המוענקים כמענה למחלת חניכיים ושיניים שבורות

ליקויי מנשך – טיפולים מקצועיים המוענקים כמענה לליקויי התפתחות של הלסתות או טראומה.

טיפולי הסרת גידולים

ניתוחי פה ולסת הכוללים תיקון שברי לסת

רוצים להבטיח לכלב שלכם את הטיפול הרפואי המקצועי והמסור ביותר? אצלנו ב-"שן –הב", כל חיית מחמד מקבלת את הטיפול האישי, המקצועי והאיכותי ביותר, וכל זאת תוך כדי מתן הסבר מלא ומפורט אודות הטיפול לבעליה.

תמיד שמחים לייעץ ולעזור!

ב"שן-הב" אנו מעניקים טיפולי שיניים לחתולים וכלבים. מטפלים בבעיות נפוצות כמו ריח רע מהפה, אך גם בבעיות מורכבות יותר כגון עקירות כירורגיות, טיפולי שורש, יישור שיניים ועוד. כל הטיפולים נעשים בעזרת המכשור המתקדם ביותר בתחום.

סניפים ברחבי הארץ

צפון :
חיפה, מדי-וט, רח' איינשטיין 8

מרכז הארץ:
הרצליה, רח' הנדיב 7
בן שמן - מרכז טיפול נמרץ

התקשרו עכשיו! 09-9587600