מרפאת שיניים לחתולים

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי חתולים מודעים לחשיבות הנלווית לשמירה על בריאות השיניים וחלל הפה של חיית המחמד אותה הם מגדלים. עד לשנים האחרונות, חלק גדול מבעלי החתולים פשוט האמין כי חתולים אינם סובלים מכאבי שיניים. כיום, לאור מחקרים המעידים על כך שסף הכאב בקרב חיות המחמד זהה לזה של בני האדם, גם אלו שהאמינו בכך בעבר משנים את תפיסתם ופונים אל מרפאות השיניים הוטרינריות המיועדות לצרכי טיפול בשיניהן של חיות המחמד.

"שן-הב" – מרפאת שיניים לחתולים

מרפאת שיניים לחתולים, היא מרפאת שיניים וטרינרית המעמידה לרשות בעלי חיית המחמד מגוון נרחב של טיפולי שיניים מקצועיים המותאמים לגזע החיה, גילה ומצב בריאותה הכללי. בדומה לכל מרפאת שיניים מקצועית הפועלת בקרב בני האדם, גם מרפאת שיניים לחתול, מאפשרת לכם ליהנות מהיצע נרחב של טיפולי שיניים מקצועיים. אצלנו ב "שן-הב", תוכלו למצוא בין היתר את הטיפולים המקצועיים הבאים:

טיפולי שורש – טיפולים מקצועיים העוסקים בטיפולי מוך השן, כלומר החלק החי של השן הכולל עצבים וכלי דם.

שירותי בדיקה, ייעוץ והכוונה – שירות זה מתקיים באמצעות בדיקות תקופתיות לחלל הפה של החתול. בדיקות אלו חיוניות לצרכי גיבוש תכנית טיפולים המותאמת לחתול, ובין היתר הם כוללים גם שירותי הדרכה לצחצוח נכון ברמה השוטפת.

טיפולי ניקוי שיניים – טיפולים המוענקים כמענה לדלקת חניכיים.

ספיגת שורשים בחתולים – הינה מחלה ממנה סובלים חתולים רבים ואשר מקורה אינו ידוע. כיום מתבצעים מחקרים שונים בתחום המנסים לבדוק את סוג האוכל, ויטמינים ועוד ,כמקור למחלה. אבחון מחלה זו מתבצע ע"י בדיקה קלינית וצילומי רנטגן תחת הרדמה. הטיפול הינו עקירות ממוקדות לשיניים הנגועות.

עקירות שיניים כירורגיות – טיפולים המוענקים כמענה למחלת חניכיים ושיניים שבורות.

ליקויי מנשך – טיפולים מקצועיים המוענקים כמענה לליקויי התפתחות של הלסתות שיניים בודדות.

טיפולי הסרת גידולים

ניתוחי פה ולסת הכוללים תיקון שברי לסת

מעוניינים להבטיח לחתולכם את הטיפול הרפואי המקצועי והמסור ביותר? אצלינו כל חיית מחמד מקבלת את הטיפול האישי, המקצועי והאיכותי ביותר, וכל זאת תוך כדי מתן הסבר מלא ומפורט אודות הטיפול לבעליה.

תמיד שמחים לייעץ ולעזור!

ב"שן-הב" אנו מעניקים טיפולי שיניים לחתולים וכלבים. מטפלים בבעיות נפוצות כמו ריח רע מהפה, אך גם בבעיות מורכבות יותר כגון עקירות כירורגיות, טיפולי שורש, יישור שיניים ועוד. כל הטיפולים נעשים בעזרת המכשור המתקדם ביותר בתחום.

סניפים ברחבי הארץ

צפון :
חיפה, מדי-וט, רח' איינשטיין 8

מרכז הארץ:
הרצליה, רח' הנדיב 7
בן שמן - מרכז טיפול נמרץ

התקשרו עכשיו! 09-9587600