חוששים שיש חור בשן של החתול?

הופעת חורים בשיני חתולים ,להבדיל מבני האדם, היא תופעה שאינה נפוצה ומתרחשת בקרב כ-5% מסך החתולים.

חור בשן של החתול

חור בשן של החתול?

כיצד נוצרים חורים בשיני חתולים?

על פי רוב, חורים בשיני חיות המחמד מופיעים עקב שבירת שן כתוצאה מטראומה כגון תאונות דרכים או נפילה מגובה רב. זאת בניגוד לבני האדם הסובלים מחורים בשיניים כתוצאה מעששת, אשר הינה תוצאה של פעילות חיידקי הפה בשילוב עם פחמימות-סוכרים הגורמים לכרסום שכבות השן. מכיוון שחתולים אינם צורכים סוכר, ומכיוון שמבנה שיניהם אינו שטוח כמו זה של בני האדם, תופעת העששת איננה נפוצה בקרב חתולים.

טיפולי שורש כמענה לשן שבורה

ב"שן-הב" ניתן למצוא מגוון נרחב של טיפולי שיניים מקצועיים המותאמים לכל סוגי בעיות השיניים העלולות להופיע בחלל הפה של חיית המחמד. בין יתר הטיפולים המקצועיים המוצעים לכם במרפאה תוכלו למצוא גם טיפולי שורש כמענה לשיניים שבורות, שלאחריהם מתבצע הליך שחזור השן במידת הצורך.

כחלק בלתי נפרד מהטיפולים בחלל הפה של חיית המחמד אנו נעזרים בטכניקות מתקדמות להרדמת החיה ולצורך ביצוע צילומי רנטגן המאפשרים לנו להתאים את הטיפול הנכון לסוג בעיית השיניים ממנה סובלת חיית המחמד שלכם.

אם אתם חושדים שהחתול שלכם סובל מחור בשן, התקשרו עכשיו – 09-9587600

תמיד שמחים לייעץ ולעזור!

ב"שן-הב" אנו מעניקים טיפולי שיניים לחתולים וכלבים. מטפלים בבעיות נפוצות כמו ריח רע מהפה, אך גם בבעיות מורכבות יותר כגון עקירות כירורגיות, טיפולי שורש, יישור שיניים ועוד. כל הטיפולים נעשים בעזרת המכשור המתקדם ביותר בתחום.

סניפים ברחבי הארץ

צפון :
חיפה, מדי-וט, רח' איינשטיין 8

מרכז הארץ:
הרצליה, רח' הנדיב 7
בן שמן - מרכז טיפול נמרץ

התקשרו עכשיו! 09-9587600